Podstawowe

WordPress.org

Platforma blogowa, idealna do założenia bloga, jeśli myślisz o zarabianiu z blogowania, kreowaniu kursów, darmowych dokumentów do ściągnięcia, profesjonalnego portfolio, itp.

Ovh.pl lub Zenbox.pl

Do zakupu domeny i hostingu dla bloga; osobiście używam Ovh.pl i jak do tej pory, nie miałam z nimi żadnych problemów technicznych, a obsługa klienta jest szybka i pomocna. Ceny są tu bardzo przyzwoite. Wielu blogerów poleca również Zenbox.

Getresponse.pl

Idealne do tworzenia listy mailingowej oraz do wysyłania autorespondera (newsletter, darmowe produkty, zapisy na kursy online, itp.). Inna opcja to Mailchimp – darmowy do 2000 subskrybentów z pięknym design, ale posiadający mniej możliwości.

Hootsuite/PostPlanner/Recurpost

Platformy do programowania postów w mediach społecznościowych, które ogromnie oszczędzają czas. Sama używam Recurpost – jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą regularnie publikować posty, ale bez programowania ich na nowo co jakiś czas (raz wpisane do Recurpost posty kręcą się w kółko).

Dodatkowe

Evernote

To bardzo proste w obsłudze, ogromnie praktyczne narzędzie, bowiem można z niego korzystać wszędzie, nawet na wyjeździe i z innego komputera. Spisuję tam reklamy na Facebooka, pomysły nowe projekty, inspiracje blogowe, wklejam zdjęcia oraz wstawiam listy rzeczy do zrobienia.

Camtasia Studio

Obróbka video. Jakość, wygoda i wszystkie niezbędne możliwości do obróbki video.

Dropbox

Przechowywanie danych, folderów, zdjęć. Wrzucam wszystkie dokumenty i foldery do Dropbox. Klasyfikuję je w bardzo zorganizowany sposób, by móc potem odnaleźć daną rzecz w ciągu dosłownie kilu sekund. Mam do niego dostęp z telefonu oraz przez internet.

Leadpages

Tworzenie stron zapisu (optinów), stron sprzedaży, profesjonalnie wyglądających stron statycznych na blogu i kursów online.

Canva

Program do kreowania grafik, banerów, logo, dokumentów pdf i innych dodatków w profesjonalny sposób.

WP Idea

Wtyczka WordPress do tworzenia kursów online. Jest ona banalnie prosta w wykorzystaniu (wszystko jest w niej już odpowiednio wykreowane: modele stron, modułów, lekcji), a dodatkowo zapis na kurs, płatność, login i hasło, a nawet faktura są tutaj całkowicie zautomatyzowane – czyli nie musisz robić ręcznie!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search