Fantastyczna atmosfera, dużo śmiechu, nowe znajomości blogowe i dymiące czachy (od pracy oczywiście!) – tak w skrócie można określić moje całodniowe szkolenie blogowe „Od bloga do biznesu”, które miało miejsce 27 maja w Warszawie i uwaga … działo się na żywo.

To moje pierwsze (ale nie ostatnie) takie warsztaty stacjonarne.

Moje marzenie

Od bardzo dawna marzyło mi się spotkanie na żywo z czytelnikami i klientami. Nie wiedziałam za bardzo jak zabrać się za nie, w jakiej formie je stworzyć i przede wszystkim, ciężko mi było cokolwiek planować. Pracowałam bowiem na etacie, w domu miałam dzieci chodzące do szkół i przedszkoli, a dodatkowo mieszkam we Francji (ten ostatni punkt przeważył nad resztą).

Dopiero po przejściu na własną działalność (czyli od stycznia 2017 roku) moje plany szkoleń w Polsce zaczęły nabierać realnego kształtu.

Dużo wiedzy

Przyznam, że „Od bloga do biznesu” stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie – bałam się, że nie wystarczy mi czasu, żeby przedstawić uczestniczkom wszystkie przygotowane zagadnienia. Z drugiej strony, dziewczyny pracowały też bardzo intensywnie i zamiast ciągle dawać im ćwiczenia, postawiłam na wspólne burze mózgów. Dzięki temu pomysły blogowe i biznesowe tryskały na wszystkie strony i to w ekspresowym tempie!

Znalazłyśmy z moją asystentką Adą fantastyczne miejsce do tych warsztatów, gdzie klimat boho przeplatał się z cudownymi zapachami różnorodnych herbat i pięknym, starannie dopracowanym wnętrzem. Do dyspozycji miałyśmy również ogród!

Szkolenia w kameralnym gronie to WIELKI atut!

Atmosfera to największy atut szkoleń w kameralnym gronie. Nie ma tu wielkiej zimnej sali z monitorem i wykładziną oraz bezosobowego przekazywania suchych informacji. Każda z uczestniczek miała szansę wypowiedzenia się, zasięgnięcia osobistej porady blogowej i debaty na postawione przez nią pytanie. Dodatkowo miałyśmy kupę śmiechu i całkowitą dostępność do każdej z nas. Uczestniczki wyszły z tego spotkania z gotowymi pomysłami i strategią dla ich blogów.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim fantastycznym uczestniczkom za wkład pracy, świetną atmosferę i super ciekawe dyskusje!

Niedługo kolejne szkolenia blogowe!

Jeśli jesteś zainteresowana takimi stacjonarnymi warsztatami blogowymi ze mną, to zapisz się TUTAJ.

 

Recommended Posts
 • Anna | Blog „Polka w Tyrolu”

  Miło się czyta tak przepełnionego pozytywną energia posta. Gratulacje!

  • Nie byłam pewna, czy uda mi się przekazać tę energię ze szkolenia poprzez treści, ale chyba trochę wyszło. :))

 • Przyznaję, wiedzy było sporo, ale to jak dla mnie duża zaleta :). Na pewno dużą zasługą tego. że szkolenie było bardzo udane była również kameralna, bardzo przyjazna atmosfera i cudowne miejsce. Podczas przerw można było wypocząć w zacisznym ogrodzie lub zjeść pyszny, zdrowy deser :).

  • Miejsce było fantastyczne! Ciesze się, że tam zrobiłyśmy to szkolenie. Przyszłe też chcialabym moc tam zarezerwować. 🙂

   • Byłoby idealnie, bo mam 5 minut na piechotkę od miejsca, w którym się zatrzymuję w Warszawie ;).

 • O nie! Czemu ja nic o tym nie widziałam? 🙁

  • Emilio, zapisz się na newslettera Szkoły – tam powiadomię Cię o kolejnych warsztatach (odbędą się jesienią). 🙂

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search