Trening nauki posłuszeństwa dla Twojego pupila!

Zastanawiasz się, czy istnieją gadżety, które pomogą Ci w codziennej opiece nad psem, szczególnie niesfornym? Tak! Jeśli jeszcze ich nie masz, koniecznie sprawdź ofertę sklepu regmag.pl, który ma do zaoferowania wiele unikatowych akcesoriów wspierających wykonywanie obowiązków związanych z żywieniem, pielęgnacją oraz aktywnością fizyczną psa i kota. W menu znajdziecie takie gadżety, jak sofa dla psa, pastuch, furminator, rękawica do czesania psa, podajnik karmy suchej i mokrej, obroże antyszczekowe oraz obcinaki do paznokci. 

Pastuch, czyli nowoczesny system ogrodzenia 

Pastuch w wersji podstawowej to nic innej jak linka, który służy do wyznaczenia terenu zabaw dla psa. W pakiecie pojawiały się także kolorowe flagi wytyczające strefy swobodnego poruszania się pupila. Z kolei w bardziej zaawansowanych zestawach znajdziesz także nadajnik oraz elektryczną obrożę. Obroża elektryczna doskonale sprawdza się nie tylko na spacerach. Zachęca psa do treningu i uczy go poprawnych postaw i zachowań, na przykład wtedy, gdy znajdzie się w sytuacji z osobą nieznajomą. To gadżet szczególnie ceniony przez właścicieli nieposłusznych i nadmiernie szczekających psów. W pakiecie z pastuchem, obroża zakładana na szyję w momencie przekroczenia przez psa dozwolonej strefy zabaw i szczekania, wysyła ostrzegawcze impulsy. Są to sygnał dźwiękowy, wibracja oraz impuls elektryczny. Produkt dostępny w sprzedaży posiada certyfikat bezpieczeństwa. Jego użytkowanie nie zagraża zdrowiu i życiu pupila. Moc impulsu elektrycznego ustawia w nadajniku właściciel. Nie zawsze musi z niego korzystać. Istnieje możliwość pominięcia impulsu elektrycznego, na przykład na rzecz kolejnej wibracji wtedy, gdy pies nie może przestać szczekać. 

Po intensywnej aktywności fizycznej postaw na relaks!

Pupil podobnie, jak Ty po aktywności fizycznej zasługuje na pełnowartościowy posiłek oraz wypoczynek. W trosce o spokojny sen oraz wygodę ciała pupila, które musi się zregenerować, przygotuj komfortowe miejsce do drzemki. Dobrym rozwiązaniem jest sofa dla psa lub legowisko, które wybierasz zgodnie z rozmiarem i wagą pupila. 

(0)